top of page

Esteetika. Täpsus. Kirg.

  • Facebook
  • Instagram
OUR WORK

INSTAGRAM FEED

Me jagame aktiivselt oma instagramis meie töökoja ja tiimi elust.

ABOUT US

MEIE LUGU

Ilmselt ei saa varjata, et ihatud hobi võib üle kasvada millekski suuremaks! Ainult mõeldes sellele, et 3 aastat tagasi ehitasin oma esimest autoprojekti õhkvedrustusele, sõnaotses mõttes, õues põlve otsas, tuleb kananahk peale ja tekib uskumatult soe tunne, et kirg leidis võimaluse. Võimaluse edasi areneda ja juba praeguseks hetkeks võimaldada oma kirge jagada teiega. Nende aastate jooksul on olnud palju õppimist, katsetamist, häid ja paremaid hetki, magamata öid, rõõmu ning uskumatult head tagasisidet. Ilmselt miski, mis on tehtud, on tehtud õigesti ning suure pühendumisega. Auto ja auto detailide taastamine, autode modifitseerimine, vedrustuse ja välisilme muutmine, ning see kõik esteetika ja silmarõõmu nimel!

SERVICES
bg.png

TEENUSED

Pühendus ja kirg, ilmselt need on kõige tähtsamad väärtused, mis panevad silmad särama, et luua esteetiliselt kauneid teoseid läbi meie pakutavate teenuste.

TGJ_6743_edited.png

Aquablast ja autoosade taastamine

Hoolikalt ja tähelepanelikult anname uue elu teie auto detailidele, kasutades selleks aquablasti tehnoloogiat. Aquablasti abil saame puhastada detaile võimalikult effektiivselt, ilma neid kahjustamata ja geomeetriat muutmata. Tulemuseks on uueväärne, ilus ühtne satiinne pind. Vajadusel aitame detalide tsinkimise ja värvimisega.

TGJ_6304-Edit_edited.jpg

Vedrustuse modifitseerimine

Mõistame teie soovi sõita madalama autoga ja pakume teile erinevaid lahendusi vedrustuse modifitseerimiseks, kas coiloverite või õhkvedrustuse paigaldamise kaudu. Hea meelega nõustame ning leiame koos just teile sobiva variandi, mis vastaks teie soovidele ja eesmärkidele.

TGJ_6202-Edit_edited.png

Auto ja velgede kustomiseerimin

Kui “stock” auto või OEM velgedega on igav sõita, siis oleme teie jaoks, et koos vaadata tõele otsa - Life is too short to drive boring cars! Eristumine on meie tugevus ja välisilme muutmisega saame abiks olla, kas auto kere modifitseerimise, sobivate velgede leidmise või eritellimusel valmistatud velgede osas. Võtke julgelt ühendust, et oma ideedest rääkida.

PORTFOLIO

A collection of cars we've repaired and customized with passion

CONTACT

Kontakt

Lowtown Workshop
Suur-Sõjamäe 31, 11415 Tallinn

+372 5553 6068

  • Facebook
  • Instagram

Thanks for submitting!

bottom of page